Verze 2.83

Datum vydání: 29.5.2019

Integrace se službou Leady.cz

Skvělá zpráva pro uživatele služby Leady.cz. Nyní je možné si RAYNET a Leady.cz propojit! Pro ty, kdo neví, o co jde, tak služba Leady.cz identifikuje návštěvníky vašeho webu, ukáže, co je zajímalo a zobrazí ověřené kontakty na ně.

Díky integraci budou v CRM automaticky vznikat Leady s vyplněnými kontaktními údaji na firmy, které navštívily vaše stránky (vytváření Leadů se bude řídit filtry, které si nastavíte).

V případě, že je návštěvník vašeho webu již evidovaný v adresáři RAYNETu, vznikne k němu Událost s doplňujícími informacemi.

Integraci zapnete v Nastavení > Rozšíření > leady.

leady.png

 

Našeptávání Klientů

Při vytváření nového Klienta nebo převodu Leadu na nového Klienta, využijete možnosti našeptávače, díky kterému se dotáhne celý název klienta, jeho , adresa sídla a semafor Merk.

Stačí jen napsat název (našeptávač se automaticky zobrazí po napsání 3 písmen) nebo IČ a hned uvidíte seznam klientů, kteří odpovídají zadaným hodnotám.

I nadále funguje kontrola duplicit záznamů. Pokud v našeptávači vyberete klienta, který už je v adresáři evidovaný, zobrazí se upozornění na možnou duplicitu.

naseptavac.png

 

Hromadná změna v přehledu Aktivit

V přehledu Aktivit můžete pomocí Hromadné změny měnit sloupce Stav, Vlastník, Kategorie, Priorita, Štítky a Bezpečnostní úroveň. Hromadné úpravy se netýkají aktivit typu Hromadný email.

hromadna-zmena_800px.png
Používá technologie Zendesk