VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

vitkovice.png

 

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS navazují na inovativní práci svých předchůdců, kteří se automatizovaným zpracováním dat zabývali více než 85 let a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života. Naše společnost působí jak v České republice, tak Euroasijském prostoru a Africe, mezi její zákazníky patří malé i velké společnosti a široká škála organizací státní správy a samosprávy.

Příklady realizovaných integrací

  • Integrace s MS Outlook - obousměrně, odkaz na produktový list
  • Multi-instanční provoz - Pro společnosti holdingového typu, případně společnosti, které si z nějakých důvodů potřebují sdílet informace o zákaznících a obchodních případech, jsme implementovali řešení pro sdílení těchto informací mezi několika instancemi Raynetu. Obvykle v módu, kdy jedna instance konsoliduje informace z jiných a je určena k centrálnímu reportingu. V případě zájmu lze doplnit pravidla pro přenos dalších údajů.
  • Integrace mezi CRM a ERP systémy - Zajišťujeme integrační můstek mezi RAYNET CRM software a ERP systémy. Aktuálně máme implementační zkušenosti v ERP MS Navision, Oracle eBS a Helios Green.

 

Kontaktní osoba

Milan Juřík

Používá technologie Zendesk