DataClue s.r.o.

DataClue s.r.o.

dataclue.png

 

Společnost DataClue byla založena v únoru 2013 a tvoří ji profesionálové v oblasti ICT, kteří se dlouhodobě pohybují na IT trhu po celém světě. Naší vizí je „dělat IT jinak – lépe“. Řešení stavíme na moderních technologiích. Používáme Office 365 a Azure ke zjednodušování firemního ekosystému, ozdravujeme a inovujeme IT, implementujeme inovativní technologie ukládání dat a aplikujeme automatizovaná řešení.

S RAYNETem spolupracují od roku 2018, kdy spustili můstek sloužící k synchronizaci dat mezi jejich interním systémem a RAYNET CRM řešením.

Příklady realizovaných implementací

  • DataClue s. r. o. - vlastní integrovaná platforma pro zajištění automatizovaného přenosu obchodních případů a faktur do účetního systému Pohoda v podobě zakázek a objednávek. Dále automatizovaný přenos informací o uhrazených fakturách ze systému Pohoda do Raynetu.
  • Moser a. s. - zákazníkovi jsme pomohli s návrhem a implementací základních obchodních procesů a dále pak jsme zaštiťovali integraci Raynetu s interními systémy díky níž nyní dochází k plně automatizovanému přenosu výrobních zakázek a pokladních paragonů do Raynetu. Raynet se naopak stal jedinou centrální databází klientů, z níž čerpají data i ostatní interní systémy.

 

Příklady realizovaných implementací

  • Rádi pomůžeme s tvorbou, popisem a zavedením obchodních procesů
  • Pomůžeme vám specifikovat zadání, uvědomit si, co vlastně potřebujete, identifikovat slabá místa či rizikové oblasti
  • Dokážeme uchopit a odřídit vaše integrační projekty (mluvíme jak řeší zákazníka, tak řečí programátora)

 

Kontaktní osoba

Petr Severa

Používá technologie Zendesk