Přehled implementačních partnerů

A.T.P. TECHNOLOGY, S.R.O.

atp.png

ČR, IS Pohoda

A.T.P. TECHNOLOGY jsou certifikovaným partnerem IS Pohoda. S RAYNETem spolupracují od roku 2017, kdy spustili můstek, který slouží k synchronizaci dat mezi IS Pohoda a RAYNET CRM.  

 

 

ALUnico s.r.o..

alunico-logo.png

ČR, Tiskové sestavy, Exporty

Společnost ALUnico byla založena v roce 2011 a specializuje se na vytváření webových prezentací na míru pro firmy i jednotlivce.

 

 

DataClue s.r.o.

logo.png

ČR, Microsoft Azure, Office 365, Microsoft 365, Freshdesk

Společnost DataClue byla založena v únoru 2013 a tvoří ji profesionálové v oblasti ICT, kteří se dlouhodobě pohybují na IT trhu po celém světě.

Naší vizí je „dělat IT jinak – lépe“. Řešení stavíme na moderních technologiích. Používáme Office 365 a Azure ke zjednodušování firemního ekosystému, ozdravujeme a inovujeme IT, implementujeme inovativní technologie ukládání dat a aplikujeme automatizovaná řešení.

zobrazit detail partnera

 

Dáváme s.r.o. 

image-0.png

Praha, ČR, Integromat, Automatizace procesů, Reporty, Business Intelligence

Dáváme jsou z Prahy, ale působí v celé ČR. Jejich řešení jsou postavena výhradně na automatizační platformě Integromat.

zobrazit detail partnera

 

OptimSys, s.r.o.

optimsys.png

ČR, telefonní ústředna, OptimCall

OptimSys již od roku 2004 vytváří dostupná a účinná komunikační řešení postavená na vlastních produktech. Jedním z produktů je OptimCall, což je řešení pro telefonii, které funguje jako cloudová aplikace.

OptimCall zvládá služby VoIP telefonní ústředny od jednoduchých firemních řešení přes zajištění callcenter a týmů zákaznické podpory. Díky propojení s RAYNET systémem budete mít informace o volajícím dříve, než přijmete hovor.

zobrazit detail partnera

 

SCOVECO, s.r.o.

scoveco.png

Ostrava, ČR, SR, Svět, Automatizace procesů, Reporty, IS Pohoda

SCOVECO je Ostravská IT společnost. Byla založena v roce 2011 jako firma, která si klade za cíl prosazovat jednoduchá a inovativní řešení jednoduchých i komplexních problémů pomocí moderních technologií. Společnost SCOVECO působí, či je schopna kooperovat, v rámci celé České i Slovenské Republiky, Rakousku, Německu a v dalších světových zemích.

zobrazit detail partnera

 

SimpleCloud s.r.o.

logo.png

ČR, Automatizace procesů, Exporty, Fakturace, Zákaznický portál

RAYNET známe jako vlastní boty, sami jsme se podíleli na jeho vývoji od úplného začátku. Proto dokážeme navrhnout a dodat libovolnou funkcionalitu, která Vám nyní chybí. Kromě zcela nových sekcí na míru nabízíme např. pokročilou fakturaci s napojením na banky a platební brány, dodatečné analýzy a reporty, automatizaci procesů, PDF exporty nebo portál pro Vaše zákazníky. CRM také napojíme na účetní a fakturační systémy, ERP, eshopy, systémy projektového řízení, systémy dopravců a pojišťoven, ...

zobrazit detail partnera

 

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

vitkovice.png

ČR, MS Outlook, Multi-instanční provoz CRM

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS navazují na inovativní práci svých předchůdců, kteří se automatizovaným zpracováním dat zabývali více než 85 let a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života. Naše společnost působí jak v České republice, tak Euroasijském prostoru a Africe, mezi její zákazníky patří malé i velké společnosti a široká škála organizací státní správy a samosprávy.

zobrazit detail partnera

 

Používá technologie Zendesk