SCOVECO, s.r.o.

SCOVECO, s.r.o.

image-0.png

 

SCOVECO je Ostravská IT společnost. Byla založena v roce 2011 jako firma, která si klade za cíl prosazovat jednoduchá a inovativní řešení jednoduchých i komplexních problémů pomocí moderních technologií. Základním principem poskytování veškerých služeb a produktů společnosti je orientace na zákazníka a jeho skutečné potřeby a požadavky tak, aby byla zaručena maximální užitná hodnota poskytnuté služby či produktu. Tento princip je pilířem fungování celé společnosti.

Společnost SCOVECO působí, či je schopna kooperovat, v rámci celé České i Slovenské Republiky, Rakousku, Německu a v dalších světových zemích.

Jádro společnosti tvoří tým odborníků, kteří mají rozsáhlé znalosti v různých inženýrských a jiných disciplínách. Tito odborníci jsou plně připraveni proniknout do Vaší domény a přinést zkušený náhled, ať se jedná o stavební, finanční, obchodní, průmyslový, právní, či jakýkoliv jiný sektor, a řešit Vaše problémy a požadavky přesně dle Vašich představ.

SCOVECO nabízí vývoj řešení na míru, kde není limitováno, zda se jedná o nastavení workflow, implementace tiskových sestav, integrace s jinými aplikacemi, či vývoj kompletní aplikace na míru Vašim potřebám na PC, či mobilní platformě.

S RAYNETem spolupracuje od roku 2018, kdy realizovala importní cloudovou aplikaci, která umožňuje manuálně z Pohody do RAYNET CRM importovat a aktualizovat klienty, obchodní případy a produkty.

Příklady realizovaných integrací

  • Importní cloudovou aplikaci pro přenos dat z Pohody do RAYNETu
  • Kompletní propojení vlastní ERP aplikace s procesy v systému Pohoda

 

Kontaktní osoby

Ing. Jakub Štolfa, Ph.D.

Ing. Zdeněk Velart, Ph.D.

Používá technologie Zendesk