Série obchodních případů (paušál, evidování paušálních plateb)

Sérii obchodních případů využijete tehdy, když nabízíte zboží nebo služby, které jsou hrazeny paušálně. Abyste nemuseli stále dokola každý měsíc vytvářet nové obchodní případy týkající se stejného prodeje, ulehčíte si práci tím, že se obchodní případy vystaví samy automaticky.

Na vás je pouze vytvoření prvního obchodního případu a všechny ostatní už založí CRM za Vás. :)

Otevřete detail obchodního případu, ze kterého chcete vytvořit sérii, a klikněte na tlačítko Akce - Vytvořit sérii Obchodních případů

 

Nastavte parametry, podle kterých se série obchodních případů vytvoří a zvolte Pokračovat.  

Podle tohoto nastavení se vytvoří 5 obchodních případů, které budou vystaveny vždy k 11. dni v měsíci, vlastníkem všech takto založených obchodních případů bude Romana Kaprová a všechny obchodní případy budou uzavřeny stavem Výhra. 

 

Vyberte, zda se má ke každému obchodnímu případu automaticky vytvořit úkol, který se zaplánuje do kalendáře, nebo ne. Pokud úkoly vytvářet nechcete, sérii obchodních případů dokončíte kliknutím na tlačítko Vytvořit sérii.

 

Jestli chcete upomínku formou úkolu vytvořit, nastavte parametry, podle kterých budou úkoly založeny. Pokud má naplánovaný úkol připadnout na víkend, zobrazí se v kalendáři v pondělí.

Nakonec vše potvrďte tlačítkem Vytvořit sérii

 

V přehledu obchodních případů uvidíte vytvořenou sérii obchodních případů. 

Používá technologie Zendesk