Detail Aktivity

Detailní záznam o aktivitě v sobě skrývá pro řízení vztahu se zákazníky (customer relationship management) několik důležitých informací (nejen kdo, s kým a kde :). 

V každé aktivitě najdete 3 záložky

  • Základní údaje - na této záložce najdete veškerý popis aktivity, datum naplánování, koho se aktivita týká, přílohy a další.
  • Historie - ke každé aktivitě můžete vytvořit následnou aktivitu. Přehled všech aktivit, které jsou na danou aktivitu napojeny, najdete v této záložce.
  • Diskuze - s vybranými uživateli můžete diskutovat ke konkrétní aktivitě a mít tak všechny informace na jednom místě (více informací k diskuzi najdete zde).

detail_800px.png

 

Každé aktivitě můžete přiřadit barvu a díky tomu v Kalendáři na první pohled uvidíte, jaké typy aktivit vás daný den čekají a zároveň můžete podle nich aktivity filtrovat. Barvu vyberete v číselníku Kategorie. Pokud barvy ještě nemáte nadefinovány, podívejte se do této nápovědy, jak vše provést.

detail02_800px.png

 

Jakmile je aktivita splněná, zapište výsledek a odklikněte, že máte hotovo. Tím se změní stav aktivity z naplánována na realizována. Stav aktivity je důležitý v tom, že se dá podle něj filtrovat a navíc se realizované aktivity automaticky zobrazují v analýze

detail03_800px.png

 

Pokud má aktivita vyplněno datum naplánování, uvidíte ji v Kalendáři.

detail04_800px.png

 

Aktivity mohou mít více účastníků - participantů. Další zúčastněné přidáte kliknutím na tlačítko Přidat (výjimkou je aktivita Úkol, kde je pouze jeden autor a jeden řešitel).

detail05_800px.png

 

Ke každé aktivitě můžete nahrávat přílohy (.pdf, .doc, .jpg atd.) přes tlačítko Nahrát soubor nebo pomocí drag&drop (chytnete přílohu a přetáhnete ji do panelu příloh). Kromě toho můžete také přidávat webové adresy (např. na externí uložiště), soubory a složky uložené v Knihovně dokumentů v RAYNETu nebo soubory z uložiště Dropbox. V tomto případě klikněte na tlačítko Další možnosti.

Maximální velikost jednoho souboru je 50 MB a celková velikost uložiště vašeho RAYNETu je 1T.

detail06_800px.png

 

V panelu Kontext záznamu uvidíte, na kterého Klienta, případně Obchodní případ (Projekt, Nabídku, Objednávku) nebo další Aktivitu, je daná aktivita napojená. Kliknutím na tlačítko Napojit na jiný záznam můžete vazby měnit.

detail07_800px.png

 

Aby bylo o vaše klienty vždy postaráno a na nikoho jste nezapomněli, plánujte si tzv. následné aktivity. Z každé aktivity vytvoříte další aktivitu pomocí velkého zeleného plus Přidat záznam.

detail08_800px.png

 

Pod tlačítkem Akce najdete spoustu dalších možností, které můžete s aktivitou provést, mimo jiné nastavit Připomenutí začátku aktivity.

detail09_800px.png

 

Na každou aktivitu můžete přilepit štítek. Používání štítků vám dá další možnosti v třídění záznamů. Více informací ke štítkům najdete v této nápovědě.

detail10_800px.png

Používá technologie Zendesk