Úspěšnost obchodníků

Analýzy v CRM tvoří data z obchodních případů (výjimkou je analýza Počet realizovaných aktivit, kterou tvoří aktivity). Proto, abyste získali reálný pohled na celý váš obchod, je třeba pracovat s obchodními případy. Analýzy jsou on-line, tzn. aktualizují se ihned po založení obchodního případu. 

Jak vidí analýzy jednotliví uživatelé podle rolí a oprávnění, které mají nastaveny?

Úspěšnost obchodníků

Úspěšnost obchodníků zobrazuje všechny vyhrané obchodní případy (obchodní případy ve stavu Výhra) podle jednotlivých vlastníků (obchodníků) za zvolené období.

Díky této analýze na první pohled uvidíte, kterému obchodníkovi se v daném období nejvíce dařilo; který z obchodníků nejvíce prodal :)

Úspěšnost obchodníků najdete v hlavním menu pod položkou Analýzy.

 

V analýze se zobrazují součty všech vyhraných obchodních případů, které jsou rozděleny podle jednotlivých vlastníků (obchodníků).

 

V záložce Tabulka uvidíte přehled všech obchodních případů, které analýzu tvoří rozdělených podle jednotlivých obchodníků. Dvojklikem na řádek se dostanete do detailu daného obchodního případu.

 

Kliknutím na tlačítko Export dostanete celou tabulku do Excelu (pro případ že byste potřebovali s daty tvořit další analýzy).

Tlačítkem Vytisknout si můžete graf i tabulku hodit na papír :)

 

Filtrování

V grafu i v tabulce můžete filtrovat.

Pro podrobnější filtrování použijte různé kombinace položek filtru.

 

Pokud budete filtrovat podle stálých kritérií, kombinaci položek filtru uložte.

Nový filtr pojmenujte, ať víte, podle čeho vlastně filtrujete :)

 

Kdykoli analýzu Úspěšnost obchodníků rozkliknete, můžete vlastní filtr použít.

Používá technologie Zendesk