Tlačítková lišta Kalendáře

Vpravo nahoře v Kalendáři vidíte lištu s tlačítky Nový a Akce.

Tlačítko Nový

Tlačítkem Nový vytvoříte novou Aktivitu. Stačí jednou kliknout na ikonu Nový a objeví se menu se seznamem typů Aktivit. Vybráním jednoho z nich přejdete k samotnému vytvoření Aktivity.

Tlačítko Akce

Pod tlačítkem Akce pak najdete tři možnosti – Exportovat, Nastavení a Aktualizovat. Představíme si je jednu po druhé.

  • Exportovat

Pokud vyberete volbu exportovat, ze zobrazeného Kalendáře se okamžitě vytvoří soubor ve formátu PDF (podle zvoleného pohledu – Den, Týden nebo Měsíc). U týdenního a denního přehledu uvidíte v exportu Aktivity včetně popisu, u měsíčního přehledu pak na první stránce exportu uvidíte pouze souhrnný přehled všech Aktivit; podrobné popisy pak najdete na dalších stránkách.

  • Nastavení

Touto volbou si zobrazíte nové dialogové okno, ve kterém nastavíte  začátek a konec pracovní doby (hodiny před a po konci pracovní doby se v kalendáři sloučí do jednoho řádku vždy před začátkem a po konci pracovní doby). Nastavíte si zde také výchozí zobrazení Kalendáře (otevře se vám buď v denním, týdenním nebo měsíčním pohledu) a nakonec i to, co se má zobrazovat pod malým přehledovým kalendářem v levé části obrazovky (vybírat můžete mezi filtrem a nenaplánovanými aktivitami). 

 

 

  • Aktualizovat

Může se stát, že s Kalendářem současně pracují různí uživatelé. Provedením akce Aktualizovat se zobrazí aktuální podoba Kalendáře i se změnami, které v něm mezitím provedl jiný uživatel.

 
Používá technologie Zendesk