Tlačítka Nový a Akce

V CRM Kalendáři máte k dispozici další funkce a možnosti, které jsou shrnuty pod tlačítka Nový Akce.

tlacitka_800px.png

Tlačítko Nový

Tlačítkem Nový vytvoříte novou aktivitu (aktivita vytvořená tímto způsobem nebude mít předvyplněný žádný kontext záznamu nebo jiná políčka). Pro založení aktivity můžete využít také dvojklik v řádku kalendáře nebo tažení myši (takto založená aktivita bude mít vyplněno Datum naplánování). Záleží na vás, který způsob vám bude nejvíce vyhovovat.

tlacitka02.png

Tlačítko Akce

Pod tlačítkem Akce pak najdete tři možnosti – Exportovat, Nastavení a Aktualizovat

tlacitka03.png

  • Exportovat

Kalendář uložíte do počítače jako PDF soubor, které můžete nechat rovnou vytisknout. U týdenního a denního přehledu uvidíte v exportu aktivity i její popis. U měsíčního přehledu pak na první stránce exportu uvidíte souhrnný přehled všech aktivit. Podrobné popisy pak najdete na dalších stránkách.

  • Nastavení

Zde nastavíte mimo jiné začátek a konec pracovní doby (hodiny před a po konci pracovní doby se v kalendáři sloučí do jednoho řádku vždy před začátkem a po konci pracovní doby), výchozí délku trvání aktivit, v jakém režimu se má kalendář otevírat atd. Je zde i možnost nastavit si možnost zapsání výsledku v případě realizování aktivity. Kalendář je každého uživatele zvlášť, proto i jeho nastavení je individuální.

filtry06_800.png

  • Aktualizovat

Tlačítko Aktualizovat využijete např. při synchronizaci kalendáře s jiným kalendářem, pokud přenášené aktivity ihned nevidíte (stejnou službu udělá i překliknutí se ze záložky Kalendář na nějakou jinou záložku, třeba Nástěnka a zpět do Kalendáře).

 
Používá technologie Zendesk