Export kontaktů z RAYNETu do SmartEmailingu

 

Do SmartEmailingu můžete přenášet kontakty z Adresáře (Klienty, Kontaktní osoby nebo Leady). Vyberte si, z kterého seznamového pohledu chcete kontakty vyexportovat, např. z Kontaktních osob. 

Rozklikněte Adresář > Kontaktní osoby. Zvolte tlačítko Exportovat a vyberte variantu Export do aplikace SmartEmailing.

export01_800px.png

 

Při exportu kontaktů je třeba vybrat Seznam kontaktů ve SmartEmailingu, pod který se kontakty zařadí. Vytvořte nový seznam nebo zvolte variantu automatického vytvoření Seznamu kontaktů podle štítků použitých v CRM. Pro ruční vytvoření Seznamu kontaktů klikněte na tlačítko Přidejte nový Seznam kontaktů... 

export02_px.png

 

Napište název nového Seznamu kontaktů a klikněte na tlačítko Přidat.

export04_px.png

 

Export spustíte tlačítkem Provést export.

export05_px.png

 

Kontakty se budou několik sekund přenášet.

export06.png

 

Po exportu se zobrazí závěrečná rekapitulace. Díky ní uvidíte, kolik kontaktů se nově přeneslo a kolik zůstalo nezpracovaných (např. z důvodu chybějící e-mailové adresy).

export07.png

 

Přejděte do SmartEmailingu a podívejte se na vzniklé kontakty. Hurááá, povedlo se :)

export08.png

 

V rámci jednoho exportu můžete vždy přenášet až 2 500 kontaktů. Pokud byste potřebovali limit navýšit, obraťte se prosím na naší podporu.

Jak dále ve SmartEmailingu vytvoříte první kampaň, zjistíte zde

Případně můžete také rovnou kontaktovat zákaznickou podporu SmartEmailingu (Po - Pá: 9:00 - 16:00, +420 511 444 321, podpora@smartemailing.cz), kde vám rádi se vším poradí :)

Po odeslání kampaně může trvat i několik minut, než se kampaň objeví v raynetu. Doporučujeme počkat alespoň 30 min a pokud v CRM nevznikne nový hromadný e-mail, ozvěte se nám :)

Používá technologie Zendesk